SİMEKS PİRİNÇ

SİMEKS

Vizyonumuz

Tüketicilerimizin sağlıklı yaşamına doğal ürünlerimizle katkı sağlarken, tedarik zincirimizdeki iş ortaklarımızla birliktelik içerisinde doğamızı korumak ve geliştirmek, sürdürülebilir ve geliştirilebilir tarım politikalarına katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Dünya’nın her köşesindeki tüketicilerimize güvenle tüketebileceği, lezzetini takdir edeceği, huzurla paylaşacağı doğal, sağlıklı ve leziz ürünler sunmaktır.

Değişime açıklılık

Sürekli değişen iş dünyası ve tüketici beklentileri içerisinde daha iyi hizmet verebilmek ve gelişebilmek adına değişime ayak uydurmalı ve değişimin yanında olmalıyız.

Saha Disiplini

İşimizle ve işimiz sonucu ürettiğimiz ürüne etki eden her türlü sürecin gerçekleştiği yer, iş sahasıdır. Bütün bu sahada, disiplinli hareket etmek ve profesyonel davranmak en önemli gerektir.

SİMEKS PİRİNÇ

Uzunköprü Bölgesinde Merkezi Olan ve Pirinç Üretim, pazarlama alanlarında faaliyet gösteren Simeks Pirinç 1997 yılından itibaren bir fiil çeltik ekimi ve fabrikacılık konusunda tecrübe sahibi olan firmamız bununla yetinmeyip ithalat üzerinde de faaliyet göstermiştir. Türkiye´de ilk kıyı ticaretini ticaretini yapan firmamız yeniliklere açık olduğu gibi yeni projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız pirinç üretimini titizlikle halkımızın sofrasına sunmayı borç bilip Türk Gıda Kodeksinin belirlemiş olduğu spektiflerinin dışına çıkmamak hatta daha kaliteli ürünlerimizihalkla buluşturmayı ilke edinmiştir. r.

  • Tesisimiz teknolojinin en üst düzeydeki makinalarını kullanmakta olup 24 saat içerisinde çeltik işleme kapasitesi 250 TON dur. Firmamız insan sağlığına ve hijyen konusundaki titizliğini elimizdeki belgelerle kanıtlamaktayız. Şu anda HACCP ve TSE belgeleriyle faaliyet gösteren firmamız ISO 9001 kalite yönetme sistemi ile ticari faaliyetine devam etmektedir